Продукція ТМ "Ондер Метал"

 Малайзійська компанія Onder Metal спеціалізується на випуску меблів з натуральних матеріалів - дерева і металу. У багатьох виробах переважають ексклюзивні елементи ручної роботи, зокрема, це кування, різьблення і патинування. Оскільки Малайзія володіє великими лісозаготівельними масивами, у виробництві меблів використовуються породи дерева, які ростуть в країні виробника. Працюючи в досить вузькоспеціалізованому напрямку, фабрика Onder Metal пропонує широкий асортимент дерев'яних столів, стільців, ліжок, обідніх гарнітурів, журнальних і туалетних столиків, а також приліжкових тумб. Крім випуску меблів з натуральних матеріалів також випускаються недорогі комплекти з використанням MDF.

 Безліч рішень для приватних і комерційних інтер'єрів продукцію від виробника Onder Metal виділяє доступна ціна. Тому незалежно від того, чи необхідно купити меблі для кухні, спальні, готелю, будинку відпочинку, кафе, ресторану або іншого закладу, покупці тут знайдуть надзвичайно вигідні рішення в плані якості продукції та її низьку вартість.

 Екваторіальне розташування Малайзії, стійкий і жаркий клімат дозволяють отримати незвичайно якісний матеріал для виробництва будь-якого елементу, будь то стілець, стіл, тумба, ліжко або інший виріб з дерева. Впровадження металевих елементів каркаса надає меблів Onder Metal надзвичайно високу міцність і неймовірну довговічність. На відміну від звичайних меблів з МДФ, дерев'яні меблі з металевими елементами надзвичайно міцні, надійні, і можна впевнено сказати, що вона буде сумлінно служити декільком поколінням. Запрошуємо вас вибрати і придбати красиві, практичні і незвичайно якісні меблі з Малайзії від Onder Metal в нашому магазині.

 

 Наявність та можливість замовлення уточнюйте у менеджерів магазину

Ліжка

adel onderadel onder       berta onder1berta onder1

 

Двоярусні ліжка

 DD90 200 Zlata New1DD90 200 Zlata New1      ondermetal lara 00londermetal lara 00l

 

 


Дешеві меблі © 2014. Всі права захищені.